Turkcell Platinum APK

Lifestyle by

Downloads: 52 Updated: January 06, 2018

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Turkcell Platinum Description


widget anlayışınız bu mu? Here we provide Turkcell Platinum V 3.0 for Android 4.1++ Turkcell Platinum uygulaması ile Platinum dünyasının tüm ayrıcalıkları hayatınıza konfor katmak için sizinle. Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayan tarifelere, sıra beklemeden ve istediğinizde bir telefonla kapınıza kadar gelen hizmet sorumlularına, en yeni cihazlarda özel tekliflere, ücretsiz vale, ücretsiz havalimanı transferi ve daha birçok ayrıcalığa uygulama üzerinden kolayca erişebilirsiniz.

Uygulama ile sadece size özel Platinum Müşteri Temsilcisi’ne e-posta veya telefon ile dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Telefon, tablet veya Turkcell hattınız ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için kapınıza kadar gelerek size hizmet veren Platinum Hizmet Ekibi’ni çağırabilirsiniz.

Uygulamadaki Hesabım bölümünden kalan kullanımlarınızı görebilir, güncel faturanızı öğrenebilirsiniz. Yurt dışı kullanımlarınız için size en uygun tarife ve paketleri, gideceğiniz ülkeyi seçerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Turkcell Platinum uygulaması ile ücretsiz vale, ücretsiz havalimanı transferi, sinemada ve birçok etkinlikteki ayrıcalıklara kolayca erişebilir, üstelik bu ayrıcalıkları sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Platinum’un ayrıcalıklı dünyası sizin ve sevdikleriniz için elinizin altında.
if there is any problem please let us know. Write your problem in comment box below.

Editors Notes:

Giriş yapamıyorum. Numaramı ve Parolamı yazıyorum fakat giriş olmuyor hata da vermiyor.

Download Turkcell Platinum APK File

  • Price: Free
  • Downloads: 52
  • Requires: Android 4.1 and up
  • File Name: Turkcell Platinum.apk
  • Updated: January 06, 2018
  • File Size: 31.5 MB

DISCLAIMER: Turkcell Platinum is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the apk file download page or app buy page.

What's New in Turkcell Platinum

  • Platinum uygulamamızı sizler için geliştirmeye devam ediyoruz.Widget ile yeni ayrıcalıkları takip etmek artık çok kolay.Uygulama genelinde görsel iyileştirmeler yaptık.

History Versions Turkcell Platinum